Takipçi Satın Aldığımda Beni Kimler Takip Edecek?

Üzülerek söylüyoruz ki düşmeyen takipçi diye bir şey kelam konusu değildir. Her kimse size düşmeyen takipçi ismi altında takipçi satışı yapmaya çalışıyor ise sizi dolandırmaya çalışıyor diyebiliriz. Hususun özüne dönmemiz gerekirse 2 tip takipçi gönderim metodu bulunmaktadır. Birinci seçenek bot takipçi satın alabilirsiniz. İkinci seçenek ise havuz sistemi ile gönderilen gerçek takipçi satın alabilirsiniz. İki metodunda avantajları olduğu üzere dezavantajları da mevcuttur.

Bot takipçi aldığınızda instagram bu hesapları farkettiği vakit tam olarak silmektedir. Lakin bu silinmenin ne vakit olacağı muhakkak değildir. Instagram her güncelleme yaptığında sistemine bot taraması yapmaktadır. Bot taraması yaptığında ise hesapları farketme ve kapatma ihtimali çok yüksektir bu yüzden bot takipçilerinizin hepsi kaybolabilir.

Gerçek takipçi aldığınızda ise sizi kendiniz üzere canlı kanlı beşerler takip etmektedir. Sizleri bir defaya mahsus tarafımızca takip süreci yaptırılmaktadır. Lakin geri kalan sizin o bireylerin ilgisini çekip çekememe potansiyelinize kalmıştır. Genelde herkesin zevkleri farklı olduğu için bir ekip kişinin dikkatini çekip takip listesinde kalsanız bile birtakım beşerler sizi takipten çıkmaktadırlar.

Tabi ki bizim buna bir tahlilimiz var!

Düşüşü engellemek her vakit mümkün olmasa bile bunu minimalize ederek en aza indirgemek mümkündür. Bu yüzden biz, siz pahalı müşterilerimizden gelen geri dönütleri göz önünde bulundurarak karışık instagram takipçi gönderimi yapmaktayız. %50 bot hesaplar ve %50 gerçek takipçiler gönderiyoruz. Böylelikle satın aldığınız takipçilerinizi kısa mühlet içerisinde kaybetmiyorsunuz. Bizden aldığınız takipçilerde en az düşüş garantisi veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir